Česky
Slovensky
Русский
Magyar
Українська
English
Deutsch
obchodní podmínky
kontaktní informace
www.gymstory.cz
zc.yrotsmyg@ecpecer
Facebook
Instagram
Fajtlova 1090, Praha 6
225 023 105
Úvodní strana
rozvrh
Ceník
Nová rezervace
Kryokomora
Body work
Core jóga
Fighter's fusion
Indoor hills
Intenzivní kruhový trénink
Interval ride
Jóga s Terkou
Kruhové inferno
Paťasův intenzivní kruháč
Dámský kruháč
Zdravá záda
Pilates s Andreou
Pilates Clinic
TRX
Mobilita a posílení středu těla
Sebeobrana pro ženy a divky
Spinning s Aničkou
Spinning s Janou
Box (english speaking lesson)
Škorňův box
Zdravá záda (pokročilí)
Move & Ride
Nová rezervace:
Lekce
zpět na úvod
září
2024
říjen
26.8.
2024
1.9.
2024
2.9.
2024
8.9.
2024
9.9.
2024
15.9.
2024
16.9.
2024
22.9.
2024
23.9.
2024
29.9.
2024
30.9.
2024
6.10.
2024
36. týden
Předchozí
Další
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
po
2.9.
Skupinové lekce MS
út
3.9.
Skupinové lekce MS
st
4.9.
Skupinové lekce MS
čt
5.9.
Skupinové lekce MS
pá
6.9.
Skupinové lekce MS
so
7.9.
Skupinové lekce MS
ne
8.9.
Skupinové lekce MS
Rezervovat
17
:00
17
:45
TRX
Skupinové lekce MS
Adéla Lojkásek
22
volných míst
280 Kč
Rezervovat
18
:00
19
:00
Paťasův intenzivní kruháč
Skupinové lekce MS
Patrik Kaňka
17
volných míst
280 Kč
/1 os.
Rezervovat
19
:00
20
:00
Paťasův intenzivní kruháč
Skupinové lekce MS
Patrik Kaňka
16
volných míst
280 Kč
/1 os.
Filtry:
Aktivity
0
Sály
1
Lektoři / Trenéři
1
Zobrazit
Skrýt
Použít filtry
Body work
Box (english speaking lesson)
Core jóga
Dámský kruháč
Fighter's fusion
Indoor hills
Intenzivní kruhový trénink
Interval ride
Jóga s Terkou
Kruhové inferno
Kryokomora
Mobilita a posílení středu těla
Move & Ride
Paťasův intenzivní kruháč
Pilates Clinic
Pilates s Andreou
Sebeobrana pro ženy a divky
Spinning s Aničkou
Spinning s Janou
TRX
Zdravá záda
Zdravá záda (pokročilí)
Škorňův box
Skupinové lekce MS
Indoor Cycling
Dámská zóna
Skupinové osobní tréninky
Kryo komora
Sebeobrana pro ženy a dívky
Spinning
Adam Tichý
Adéla Lojkásek
Andrea Malá
Anna Gregorová
Bez instruktora
Daniel Koždoň
Denis Vido
Dáša Daňková
Eliška Svobodová
Jakub Škornička
Jana Zajíčková
Kateřina Novotná
Lucie Confortiová
Michal Korbička
Ondřej Mareda
Patrik Kaňka
Tereza Leblová
Zobrazit / skrýt vše